bar90

 

+38 (096) 09-09-590
+38 (093) 430-03-03
записатися на прийом зараз і без черги

Київ, вул. Льва Толстого, 9-А

Тiльки у нас ви можете отримати точну УЗД діагностику всіх органів, в новій аплікації Toshiba Aplio.

Для виявлення захворювань у початкових стадіях та успішному ліченні. Апарат, заснований мультичастотними датчиками (абдомінальний, вагінальний, лінійний, кардіодатчик.) Доплер - для дослідження кровоснабжених органів і в органах. У нових апаратах передбачено максимальну захист плодового пусту, що передустановлений та датчиків з різною частотою.

УЗД - досліджування однієї системи органів триває в середньому 45 хвилин і включає в себе пропрос, само УЗД та консультацію.

УЗД - SMI робить доступним для осмотру сосуди діаметром до 0,3 мм і осмотр внутрішнього строенія лімфоузлов.

Підготовка до обстеження гінекології, нирок, передміхурової залози:

  • 2 години не мочитися, питний режим звичайний або за годину до обстеження випити літр негазованої води. Огляд двома датчиками. При огляді гінекології, бажано, пропустити один прийом їжі (може знадобиться огляд черевної порожнини або заочеревинних лімфовузлів).
  • На огляд органів черевної порожнини - пропустити один прийом їжі і за 2 години нічого не пити. Напередодні не вживати продукти здувається кишечник. При здутті приймати капсули еспузін (Еспумізан) по 2-3 капсули за 30 хвилин до їди.
  • Огляд молочних залоз на 5-й, 6-й, 7-й, 8-й день від початку циклу (невідкладні стани - огляд незалежно від дня циклу).
  • Вагітні беруть (запрошують) з собою на огляд будь-якої людини. Робимо фото. Перед оглядом судин голови і шиї, нижніх, верхніх кінцівок чай і кава не пити. Дітей дивимося з народження. З собою взяти рушник (паперові серветки гель швидко не витирають).