bar90

 

+38 (096) 09-09-590
+38 (093) 430-03-03
записатися на прийом зараз і без черги

Київ, вул. Льва Толстого, 9-А

Для того, щоб записатися на обстеження запишіться на прийом за телефонами:

+38 (096) 09-09-590, +38 (093) 430-03-03

або скористайтеся формою онлайн-запису → "ЗАПИС НА ПРИЙОМ"

Ліки в аптеках призначені для лікування захворювання на ранніх стадіях. Якщо хвороба буде запущена, то ці ліки будуть тільки шкодити організму, оскільки все орієнтуються на виявлення і лікування хвороби на ранніх стадіях. Краще вилікувати пацієнта, щоб він був працездатний.

Мета обстеження

Для чого потрібна рання діагностика - на прикладі різних захворювань молочної залози. Наше спільне з пацієнткою на меті виявити осередок захворювань до появи болю, тобто місцево до поширення в навколишню тканину і лімфовузли. Це дозволить зберегти вікову пружність молочної залози, а іноді і саму залозу.

Іноді пацієнти звертаються із захворюваннями нирок, а джерело хвороби знаходиться в щитовидній залозі. Коригуємо роботу щитовидної залози і виліковуємо захворювання нирок.

Для чого потрібна рання діагностика захворювань щитовидної залози. Справа в тому, що жодні ліки так гармонійно не замінить ті речовини, які виділяє щитовидна залоза і їх взаємодія.

Для чого потрібна рання діагностика захворювань в гінекології. Для збереження, іноді, відновлення дітородної функції. І просто для збереження жінки з її характером, потребою, любов'ю.

У разі зміни обставин - попередьте за 1 день до прийому.
Прохання приходити за 15 хвилин до початку обстеження.

У разі невідкладних станів, позачергово приймаються пацієнти:

  • маткові кровотечі;
  • завмерла вагітність;
  • гострі стани черевної порожнини;
  • гострі стани в черевній порожнині і малому тазі.