bar90

 

+38 (096) 09-09-590
+38 (093) 430-03-03
записатися на прийом зараз і без черги

Київ, вул. Льва Толстого, 9-А

 

При огляді внутрішніх органів можна оцінити не тільки їх структуру, наявність патологічних утворень, а й стан кровопостачання самих органів і патологічних вогнищ, аномалії судин, що живлять ці органи, наявність атеросклеротичних бляшок, аневризм, ішемії, венозного застою.

 

При виявленні патологічних утворень в м'яких тканинах, внутрішніх органах, патологічно змінених лімфовузлів можна оцінити їх кровотік за допомогою режиму SMI, який дозволяє побачити дрібні судини з самими повільними швидкостями кровотоку, невидимі при допплеровских режимах і скласти уявлення про ймовірність злоякісною або доброякісною патології.

 

При огляді молочних залоз у жінок, особливо при наявності скарг, корисно перевірити щитовидну залозу, оскільки порушення її функції дуже часто підсилює прояви мастопатії і в багатьох випадках мастопатія може бути першим симптомом хронічного аутоімунного запалення щитовидної залози, яке при звичайному зовнішньому огляді і обмацуванні може бути непомітним.

 

При виявленні патологічних змін структури підшлункової залози, особливо безсимптомних, корисно перевірити і щитовидну залозу, для виключення хронічного тиреоїдиту, який непомітний при звичайному огляді і може супроводжуватися зниженням функції щитовидної залози, які тривалий час протікати безсимптомно.

 

Спостереження за ростом і дозріванням фолікулів в яєчниках і динамікою зміни ендометрія в різні фази менструального циклу. При 28 - денному циклі огляд проводиться на 7-й, 14-й, 21-й день від початку місячних.

Лікування будь-якого захворювання базується на його прогнозі і можливості сучасної медицини. На ранніх етапах, коли ще й болю може не бути, лікування найбільш ефективно.

 

Починаючи з 35 років жінкам рекомендується щорічно проводити УЗД молочних залоз. Деякі онкологи рекомендують УЗД молочної залози 2 рази в рік, тому що в молочній залозі захворювання протікає бурхливо і швидко.